دانلود pdf کتاب معبد سکوت اسپالدینگ

دسته بندي : علوم انسانی » کتابداری

دانلود pdf کتاب معبد سکوت اسپالدینگ
فرمت فایل:  pdf قابل مطالعه
تعداد صفحات :674 صفحه
شرح مختصر فایل

کتاب معبد سكوت نوشته نویسنده امریکایی برد تی. اسپالدینگ است. برد اسپالدینگ در سال 1872 در نیویورک به دنیا آمد و در 1953 در سن 80 سالگی در آریزنا درگذشت. اصلی ترین اثر این نویسنده سری کتاب های زندگی استادان (Life and Teaching of the Masters of the Far East) است که در بسیاری از کشور ها از جمله ایران به “معبد سکوت” شهرت دارد.

این کتاب اولين بار توسط يك مترجم فرانسوی به نام ژاك وايس (با نام مستعار لویی کامبل) به زبان فرانسه ترجمه شد. ترجمه این کتاب به زبان فارسی توسط فريده مهدوي دامغاني انجام شده و تا سال 1395 به چاپ چهاردهم رسیده است.

کتاب معبد سکوت شرح سفر دوساله نویسنده در سالهای 1935 تا 1936 به خاور میانه و خاور دور است. بسیاری از رویدادهای کتاب در هندوستان و برخی در ایران و پاکستان میگذرد. موضوع اصلی کتاب آیین، مراسم و عقاید دین بودایی است و ترجمه نام کتاب نیز بر این اساس انتخاب شده است. در آیین بودایی بر سکوت و اهمیت گوش سپردن بسیار تاکید شده است و آنرا موجب آرامش روح میدانند. این کتاب به پیشرفت در راه طریقت و به یکی ساختن علم و مذهب می پردازد و خواننده را با مهمترین آموزه های عرفانی برگفته از طبیعت آشنا میکند.

دسته بندی: علوم انسانی » کتابداری

تعداد مشاهده: 29 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.docx

حجم فایل:13 کیلوبایت

 قیمت: 4,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: